
UTRECHT - Komend weekend vindt voor het tweede achtereenvolgende jaar het Utrechts Wielerweekend plaats in het Wilhelminapark en op de Maliebaan. Op beide locaties worden diverse wedstrijden georganiseerd voor wielrenners van verschillende categorieën. Toeschouwers kunnen genieten van muziek en er zijn kraampjes met eten en drinken.
[embed][/embed]
Op zaterdag 18 juni wordt het Wilhelminapark
omgetoverd tot het decor van wedstrijden. Als eerste starten om 12.00 uur de kinderen met de Rabo dikke banden race, daarna is het de beurt aan de volwassen renners in de categorie funklasse (liefhebbers), gevolgd door ID-renners, handbikers en als laatste de studenten. Op zondag 19 juni zijn op de Maliebaan
wielrenners met een KNWU-licentie aan de beurt. Om 11.00 uur start de jeugd, om 12.00 uur de Masters 60+, om 13.30 uur de amateur dames en de dag wordt afgesloten met een peloton van meer dan 100 mannen in de categorieën amateurs, sportklasse en junioren. Voor hen klinkt het startschot om 15.00 uur. Het volledige programma is na te lezen op: www.rondevandemaliebaan.com
Festiviteiten
Naast de wielerwedstrijden is er muziek en er zijn kraampjes in het Wilhelminapark. Er wordt fietskleding verkocht en er zijn kramen met eten en drinken. Kinderen kunnen geschminkt worden en er is een springkussen. Ook Stichting MS Research is aanwezig als goede doel van het Utrechts Wielerweekend.
Samenwerking lokale ondernemers
Om het Wielerweekend mogelijk te maken krijgt de Stichting Ronde van de Maliebaan steun van diverse lokale ondernemers. Zij sponsoren het Wielerweekend door middel van een bijdrage en/of hun aanwezigheid. Op deze manier is de middenstand uit Utrechts Oost direct betrokken bij dit bijzondere evenement. Het Utrechts Wielerweekend wordt net als vorig jaar georganiseerd door Stichting Ronde van de Maliebaan, het samenwerkingsverband van zeven Utrechtse wielerverenigingen en VSU (Vereniging Sport Utrecht).
Bron: De Stad Utrecht/stadutrecht.nl






