UTRECHT - 'We pakken direct groots uit. Op 19 januari 2016 gaan we weer van start met Hét Rode Café! want onze gast is onze politiek leider Diederik Samsom'. Dit meldt PvdA Utrecht op zijn site.
Het 'klimaat' staat centraal in de onderwerpen die worden besproken door Samson. Enerzijds is er het 'klimaatakkoord' in Parijs met vragen als Wat betekent dit akkoord voor Nederland? En zijn de maatregelen in het akkoord genoeg om ons lage landje tegen het opkomende water te beschermen? Anderzijds is er het 'politieke klimaat' waar op dit moment partijen als de PVV, CDA en D66 in de peilingen omhoog schieten en de kritiek op PvdA-bewindslieden zoals Asscher aanzwelt en het vluchtelingenprobleem voor spanningen zorgt tussen de coalitie. Wat betekent dit alles voor de PvdA strategie in het laatste jaar van onze regeerperiode? Welke onderwerpen komen aan bod en hoe gaan we het tij keren?
Hét Rode Café | Datum:dinsdag 19 januari 2016 | Tijd:20.00 - 21.30 uur | Locatie:wordt later bekend gemaakt |Toegang: Iedereen, lid of geen lid
Bron: utrecht.pvda.nl