Maryn Charlie en Martin Jasper op én tussen de planken in Molen de Ster

12 feb , 12:01 Kunst & Cultuur
sawdust sessions 2 feb amina
Houtzaagmolen de Ster

Na een zeer succesvolle, uitverkochte eerste editie vindt in maart op de eerste zondag van de maand weer een nieuwe editie plaats van Sawdust Sessions: akoestische concerten van topartiesten die al hard aan de weg timmeren, maar nog nét iets minder bekend zijn bij het grote publiek. Op 2 maart treden Maryn Charlie en Martin Jasper op.

De middagen worden geprogrammeerd door de bekende Utrechtse singer-songwriter Tim Dawn en vinden plaats in de meest bijzondere concertzaal van Utrecht: de zagerij van de monumentale Houtzaagmolen de Ster.

Maryn Charlie werd al 3FM Trending Talent en tourde het afgelopen jaar o.a. als voorprogramma met de bekende band Rondé. In haar indie/alt-pop vertolkt ze de innerlijke worstelingen van Gen Z op een aanstekelijke en zeer persoonlijke manier. Martin Jasper is een zichzelf steeds vernieuwende singer-songwriter die werd ontdekt door een publisher in Los Angeles. Ondanks een aantal tegenslagen is hij vastbesloten om zijn persoonlijke muziek met de wereld te delen.

Tim Dawn: “Het toffe aan Sawdust Sessions is dat ik artiesten kan programmeren van wie ik zelf ook echt fan ben. Met beide acts heb ik al, met heel veel plezier, mogen samenwerken. Ik kan niet wachten om deze waanzinnige talenten aan meer mensen te laten horen!”

Het hele programma en tijdschema zijn te vinden op de website van Molen de Ster.